W marcu dziewczęta i chłopcy naszej szkoły rozpoczęli rywalizację w piłce siatkowej zaczynając od rozgrywek dzielnicowych a kończąc na podium Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Piłka siatkowa dziewcząt do WOM

Piłka siatkowa chłopców do WOM

Piłka siatkowa dziewcząt do WOM

W rozgrywkach dzielnicowych w piłce siatkowej reprezentacja dziewcząt zajęła pierwsze miejsce. W związku z tym dziewczęta zakwalifikowały się do dalszej rundy rozgrywek prowadzone przez trenera Daniela Kołodziejczyka, który tak opisuje dalsze osiągnięcia drużyny:
Dziewczęta z naszego gimnazjum w roku szkolnym 2011/2012 osiągnęły duży sukces zdobywając brązowy medal WOM w piłce siatkowej. W grach eliminacyjnych wygrywały swoje mecze po dwa do zera w setach z zawodniczkami z dzielnic: Praga Południe, Włochy, Bielany, Bemowo, Wesoła i Wilanów oraz przegrywając mecz z Pragą Północ. W półfinale przegrały rywalizację z drużyną reprezentującą Śródmieście (późniejsze złote medalistki). W meczu o medal brązowy ponownie okazały się lepsze od zawodniczek z Pragi Południe stając na najniższym stopniu podium.

Skład reprezentacji:

Paulina Paprocka
Paulina Jeziorska
Kamila Andrzejczuk
Dominika Ostrowska
Anna Lankiewicz
Karina Kowalska
Paulina Pontek
Aniela Mendelewska
Adrianna Opacka

Piłka siatkowa chłopców do WOM

Uczniowie naszego Gimnazjum tak jak dziewczęta wygrali dzielnicowy turniej piłki siatkowej do WOM.
W Mistrzostwach Warszawy również rozgromili przeciwników w fazie grupowej, aby w półfinale wygrać z bardzo silnym zespołem z Woli 2:1 w setach. W finale nasi uczniowie rozgromili zespół ze Śródmieścia 2:0 zdobywając po raz pierwszy w historii naszego Gimnazjum złoty medal WOM.

Skład reprezentacji:

Stelmaszczyk Igor