baner

Wspinaczka skałkowa

Drużyna z naszego Gimnazjum w składzie: Hanna Czyż (1c),
Mikołaj Kiljańczyk i Piotr Żelazny z klasy 3d zajęli 2 miejsce w II Mistrzostwach Ursynowskich we wspinaczce ściankowej.
W konkurencji indywidualnej Piotr Żelazny zajął 3 miejsce.
Gratulacje!!! W nagrodę otrzymaliśmy puchar,dyplomy i drobne upominki.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za odwagę,wspaniałą postawę i waleczność.
Dorota Łojewska

Finały WOM w piłce siatkowej chłopców

Kolejne złoto w dorobku naszej szkoły!!!
Reprezentacja siatkarzy w składzie..... sięgnęła po raz trzeci po złoty medal w WOM. W jubileuszowej 50-tej imprezie podopieczni Daniela Kołodziejczyka w tegorocznych rozgrywkach wygrali wszystkie mecze nie oddając przeciwnikowi nawet jednego seta. (W jednym meczu udało się nawet wygrać seta do zera!)
Najwięcej wrażeń dostarczył mecz finałowy z Gimnazjum 48 z Woli. Nasi zawodnicy zaczęli bardzo skupieni i skoncentrowani, co przełożyło się na wynik; Wysokie prowadzenie 11:2 i wysoką przewagę dowieźli do końca seta.
Drugi set to bardziej wyrównana gra od początku do samego końca, w której więcej spokoju zachowali nasi uczniowie.
Zwycięstwo!...I czekamy na finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Więcej na: sport.ursynow.pl

Badminton do WOM

29 marca w Arenie Ursynów odbyły się dzielnicowe eliminacje do 50 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie dziewcząt i chłopców.
Nasze drużyny wywalczyły złote medale i będą reprezentować Ursynów na Mistrzostwach Warszawy !!!