Piłka nożna do WOM

Drużyna chłopców w składzie:
Kacper Roszkowski, Kacper Dąbrowski, Maciej Niemczyk, Mikołaj Pniewski, Piotr Stokłosa, Wiktor Grzybko, Michał Grzeszczak, Mikołaj Rzepski, Błażej Bartkiewicz, Kuba Pytel, Mateusz Stecz, Kuba Szumieluk, Szymon Sharma zwyciężyła w Dzielnicowych Eliminacjach WOM w piłce nożnej.
W grupie pokonujemy 13:1 Niepubliczne Gimnazjum Fundacji "Nauka i Wiedza", oraz 3:0 Gimnazjum 91. W półfinale zwyciężamy 4:2 z Przymierzem Rodzin, a w finale wygrywamy 5:1 z Gimnazjum 92. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany zostaje Kacper Roszkowski.

Wielkie gratulacje dla naszej zwycięskiej drużyny!!!

Drużyna dziewcząt w składzie:
Ola Łyżwińska 2D
Daria Iżak 2H
Olga Andrzejewska 2H
Klara Szklarska 3A
Kinga Szklarska 3A
Natalia Kopczyńska 3I
Oliwia Pawlik 1F
Karolina Fandrejewska 1K
Jagoda Błaszczyk 1K
Gabrysia Mańtużyrz 2C
Oliwia Arciszewska 3A
Paulina Kostro 1B
Patrycja Kostro 1B
Ola Rutkowska 3A
wywalczyła 1 miejsce w dzielnicowych eliminacjach WOM dziewcząt w piłce nożnej.

Wyniki:

W grupie-Przegrywamy 0:1 z Gimnazjum 91,wygrywamy 3:0 z Przymierzem Rodzin i awansujemy z 2 miejsca do półfinału. W półfinale pokonujemy 2:1 Gimnazjum 92 a w finale zwyciężamy z Gimnazjum 91 2:1. Najlepszą bramkarką turnieju zostaje wybrana Daria Iżak z 2H.
Ogromne gratulacje dla wszystkich dziewcząt za walkę i zaangażowanie oraz końcowy sukces.

Indywidualne biegi przełajowe do WOM

W wyniku eliminacji dzielnicowych naszą szkołę w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych będzie reprezentowało 5 zawodników: Maciej Jędrzejewski 1c
Michał Grzeszczak 2k
Olaf Chuszno 2i
Natalia Witczak 1g
Maja Maszkiewicz 3h.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w WOM !!!