W lutym męska reprezentacja naszego gimnazjum walczyła o zwycięstwo w rozgrywkach piłki siatkowej do WOM. Jak zwykle nasi zawodnicy dostarczyli wielu sportowych emocji, a wierna publiczność jak co roku zagrzewała swoich zawodników do walki.

Piłka siatkowa chłopców do WOM

1 lutego siatkarze rozpoczęli rywalizację na swoim boisku. Jak co roku pan Daniel Kołodziejczyk zajął się organizacją turnieju umożliwiając uczniom naszej szkoły oglądanie meczy i kibicowanie naszym zawodnikom. W tym roku reprezentacja nie dała przeciwnikom żadnych szans gładko wygrywając wszystkie mecze. Tym samym Drużyna Gimnazjum 95 zajęła pierwsze miejsce na Ursynowie i będzie brała udział w eliminacjach warszawskich do WOM. Życzymy dalszych sukcesów!!!