baner

W marcu odbyły się amatorskie zawody w tenisie stołowym, w którym wzięła udział grupa uczniów z naszej szkoły oraz dzielnicowe zawody pływackie do WOM.

Amatorski Turniej Tenisa Stołowego

Pływanie do WOM

27 marca w Arenie Ursynów odbył się Ogólnowarszawski Amatorski Turniej Tenisa Stołowego. Do startu w imprezie zgłosiło się czternastu uczniów naszej szkoły:

• Robert Dembele

Po całodniowych zmaganiach oraz dopingu pani Doroty Łojewskiej i pani Anny Szyller-Pabisiak, które opiekowały się grup±, IV miejsce w¶ród dziewcz±t zajęła Alicja Stecz z klasy 3d a IV miejsce w¶ród chłopców zaj±ł Filip Moczarski również z klasy 3d.

29 marca na basenie Gimnazjum nr 91 odbyły się Mistrzostwa Ursynowa w pływaniu, będ±ce jednocze¶nie eliminacjami do WOM. Drużyna dziewcz±t zajęła III miejsce, a drużyna chłopców II miejsce. W konkurencjach indywidualnych nasi zawodnicy zajęli następuj±ce miejsca: