W listopadzie odbyły się międzyszkolne eliminacje do WOM w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców oraz w piłce ręcznej chłopców. W obu tych imprezach stawaliśmy na podium! Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

Piłka ręczna chłopców i dziewcząt

Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

7 listopada 2012 roku w hali sportowej Fundacji „Primus” odbył się turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców. Tradycyjnie wygrały dziewczęta z naszej szkoły, które nie miały na Ursynowie godnych siebie przeciwniczek .
Bardziej zacięta była walka wśród chłopców. Wygrała drużyna Gimnazjum 91, ale o następnym miejscu zadecydowały tzw. małe punkty, wegług których zajęliśmy trzecie miejsce.

Skład reprezentacji dziewcząt:

• Monika Klimczak
  • Iga Rdzanek
  • Daria Damazyn
    Skład reprezentacji chłopców:

• Robert Dembele
  • Wojtek Moczarski
  • Adam Gondek
  • Piotr Kostrzewa

Piłka ręczna chłopców i dziewcząt

Dnia 20 i 21 listopada nasi zawodnicy rozpoczęli rywalizację od dwóch zwycięstw z gimnazjum z Koncertowej i gimnazjum Przymierza Rodzin. W związku z tym awansowali do finału, gdzie ulegli drużynie gospodarzy - Gimnazjum 94 z Ubocza zajmując ostatecznie II miejsce w turnieju. Gratulujemy!
Skład reprezentacji:
Bartosz Gryc, Piotr Stefaniak, Aleksander Odziemkowski, Bartosz Stępień, Filip Brojanowski, Rafał Gorecki, Krzysztof Iwaniuk, Marcin Stachnio, Michał Gawryś, Dominik Urbanowicz, Damian Maciejewski, Maciej Tuszyński, Maciej Pilch, Mateusz Kuchta, Adam Gondek, Robert Dembele, Bartosz Sletvold, Marcin Rutkowski.

26 listopada rozgrywki rozpoczęły dziewczęta. Rywalizowały trzy gimnazja. W pierwszym meczu gimnazjum z Koncertowej zremisowało ze szkołą z Ubocza 9:9. Nasza drużyna również zremisowała z Koncertową 9:9 i przegrała z drużyną gospodarzy - dziewczętami z Ubocza 9:7 zajmując III miejsce.
Katarzyna Osowska, Barbara Rutkowska, Zofia Chrom, Magdalena Kalińska, Ewa Kralka, Michalina Gmaj, Paulina Pontek, Natalia Świergiel, Edyta Misior, Weronika Bolek, Wiktoria Kowalska, Olga Miksza, Julia Zaciewska, Karolina Pawłowska, Weronika Karsznia.