baner

Wrzesień rozpoczęliśmy od udziału w zawodach lekkoatletycznych. Na Kopie Cwila odbyły się dwie imprezy: indywidualne biegi przełajowe, oraz Bieg Passy. W obu tych imprezach uczniowie naszego gimnazjum stawali na podium. Gratulujemy. Natomiast 30 września grupka uczniów naszej szkoły dopingowała uczestników Maratonu Warszawskiego.

27 września - Biegi przełajowe do WOM

29 września - Bieg Passy

30 września - Maraton Warszawski

Biegi przełajowe do WOM

Dnia 27 września odbyły się na Kopie Cwila pierwsze w tym roku zawody międzyszkolne w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów z klas I-III. Dziewczęta biegły na dystansie 1000m, a chłopcy 1500m.
Wywalczyliśmy 6 medali i 6 kwalifikacji do udziału w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Bieg Passy

W sobotę odbył się kolejny Bieg Passy pod hasłem "Biegam tylko po Ursynowie".
Na podium stanęły dziewczęta: Julka Zaciewska z klasy 1a - II miejsce oraz Kasia Wiraszka z klasy 2a - III miejsce i chłopcy: Jan Piotrowski z 2c - I miejsce oraz Bartosz Sokołowski z 2g - II miejsce.
W kwalifikacji drużynowej nasze gimnazjum z liczbą 186 uczestników zajęło drugie miejsce zdobywając okolicznościowy puchar i sprzęt sportowy w postaci piłek.
Wspaniała pogoda i atmosfera, aktywni rodzice i kibice, duzo dobrego jedzenia i inne atrakcje sprawiły, że był to pięknie i sportowo spędzony dzień.

Maraton Warszawski

Dnia 30 września w niedzielę odbył się 34 Maraton Warszawski. Uczniowie naszego gimnazjum dzielnie dopingowali zawodników w alei KEN.