baner

Finały WOM w siatkówce chłopców

We wtorek 12 kwietnia zakończyły się rozgrywki WOM w piłce siatkowej chłopców i miło mi poinformować, iż nasi siatkarze zdobyli ósmy medal do kolekcji dla Naszej Szkoły, tym razem srebrny.
Nasze gimnazjum godnie reprezentowali uczniowie:
3A - B. Zieliński (kapitan), A. Gwardiak, A. Winiarski, J. Sutryk, S. Albowicz, K. Bugalski, M. Pruszyński, M. Salamon, S. Starzyński
2A - M. Marchewka, J. Gaweł, M. Gaweł
2I - M. Stecz, M. Januszewski, M. Jaszczuk
1I - O. Chuszno
W tym roku (podobnie jak w zeszłym) w finale rozgrywek zmierzyliśmy się z Gimnazjum 48 z Woli. Dwie niepokonane drużyny rozegrały bardzo widowiskowy mecz, lecz niestety dla nas rywale byli górą. W zeszłym roku to my cieszyliśmy się ze złota, teraz "tylko" srebro - czekamy na kolejny rewanż za rok.

Zdjęcia ze strony:

Wspinaczka ściankowa

Dnia 13 kwietnia na sztucznej ściance wspinaczkowej w LXIII LO im.L.Kossutha odbyły się Mistrzostwa Ursynowa w konkurencji drużynowej i indywidualnej.
Nasze Gimnazjum reprezentowali: Hubert Wróblewski 3a, Maciej Kazimierczak 3c, Piotr Żelazny i Krzysztof Czernik z klasy 2d. Drużynowo zajęliśmy 2 miejsce i otrzymaliśmy puchar i drobne upominki.
Indywidualnie I miejsce zajął Hubert Wróblewski z 3a z doskonałym czasem 17 sekund.
Dziękujemy zawodnikom za udział i godne reprezentowanie naszego Gimnazjum.

Finały WOM w przełajach

22 kwietnia w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w biegach przełajowych. Na błoniach nad Narwią dziewczęta rywalizowały na dystansie 1000m a chłopcy na dystansie 1500m.
Naszą szkołę i Warszawę reprezentował Kamil Szybiński z klasy 2c, który na 72 zawodników zajął VI miejsce.