Pierwszy etap Coca-Cola Cup

Kwalifikacje turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup nasze dziewczęta rozpoczęły od bezbramkowego remisu z Gimnazjum 37 - gospodarzami imprezy. Następny mecz przegrały 1:2 z Gimnazjum 123. Ponieważ Gimnazjum 123 wygrało z Gimnazjum 37 2:1, o drugim miejscu w grupie decydują rzuty karne między naszą drużyną, a drużyną Gimnazjum 37. W rzutach karnych wygrywamy 2:1 i zajmujemy drugie miejsce w grupie. W półfinale dziewczęta zmierzyły się z Gimnazjum 48, przegrywając to spotkanie 0:8 i zajęły miejsce 3-4.

1.Sandra Lewandowska 2A
2.Kinga Szklarska 2A
3.Klara Szklarska 2A
4.Olga Andrzejewska 1H
5.Daria Iżak 1H
6.Aleksandra Łyżwińska 1D
7.Aleksandra Siewruk 1D
8.Zuzanna Szczypińska 2H
9.Aleksandra Kiryluk 1G
10.Natalia Kopczyńska 2I
Trener: Maciej Tataj

Badminton do WOM

We wtorek 21 marca w Hali Sportowej Arena Ursynów odbyły się po raz pierwszy rozgrywki badmintona dziewcząt i chłopców w ramach Dzielnicowego Finału XLIX WOM.
Naszą szkołę reprezentowały trzy dziewczęta z klas pierwszych:
Aleksandra Kiryluk 1G
Alicja Kossowska 1H
Alicja Urbanik 1F

oraz dwóch chłopców z klas trzecich:
Michał Kosewski 3G
Piotr Dynia 3H

Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch wygranych pojedynków, a każdy pojedynek do dwóch wygranych setów. Między sobą spotykało się dwoje reprezentantów szkół w grze singlowej. Jeżeli dwa mecze (do 11-stu punktów, na przewagi) wygrała jedna szkoła, to kończyło się to zwycięstwem tego gimnazjum. W przypadku remisu o zwycięstwie decydowała gra deblowa. W ten sposób nasze reprezentacje doszły do meczów finałowych.
Dziewczęta spotkały się z zawodniczkami z Gimnazjum 92 i niestety przegrały gry singlowe.
Chłopcy zremisowali mecze singlowe i zwyciężyli w grze deblowej z Gimnazjum 91.
Na Ursynowie zajęliśmy II miejsce w rozgrywkach dziewcząt i I miejsce w rozgrywkach chłopców.
Gratulujemy naszym uczniom sukcesu, a chłopcom życzymy powodzenia w finałach WOM.

Zdjęcia ze strony: