Kwiecień obfitował w wydarzenia sportowe. Drużyna siatkarzy walczyła w finałach WOM, biegacze startowali w wiosennej edycji Wtorków Biegacza oraz w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych, pływacy rywalizowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach do WOM w pływaniu, a także w dwuboju.

4 kwietnia - Finał WOM w piłce siatkowej chłopców

8 kwietnia - Wtorek Biegacza

16 kwietnia - WOM w pływaniu

29 kwietnia - Mistrzostwa Ursynowa w dwuboju

29 kwietnia - XVI MIMS w przełajach

Finał WOM w piłce siatkowej chłopców

4 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wywalczyła brązowy medal w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w siatkówce chłopców. Ogromne gratulacje, gdyż to już siódmy medal siatkarzy i szósty nieprzerwanie od 2009r.

skład drużyny:
M. Rudkowski, A. Kucharczyk, J. Pluto, J. Stocki, J. Stopa, J. Gawryś, P. Szostek, A. Gwardiak, M. Salamon, A. Winiarski, S. Starzyński, M. Zając, B. Zieliński, J. Sutryk, M. Pruszyński

Wtorek Biegacza

Dnia 8 kwietnia wystartowała wiosenna edycja "Wtorków Biegacza". II miejsce na dystansie 1000m wywalczyła Olga Miksza z klasy 2a. Impreza odbywa się na terenach zielonych przed Wydziałem Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW ul. Rodowicza "Anody".

WOM w pływaniu

W dniu 16 kwietnia odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu.
Naszą dzielnicę i szkołę reprezentowali:
Albowicz Sebastian
Borkowski Kacper
Rybarczyk Filip
Wójs-Ziarko Michał
Sokołowski Bartosz
Strzelczyk Jakub

Drużyna męska zajęła 6 miejsce w Warszawie. Ogromne gratulacje!!!
Albowicz Sebastian - 50m stylem grzbietowym - 10 miejsce (37.47s)
Borkowski Kacper na dystansie 50m stylem dowolnym - 7 miejsce (31.00s
Rybarczyk Filip na dystansie 50m stylem klasycznym - 5 miejsce (38.07s)
Wójs-Ziarko Michał na dystansie 50m stylem dowolnym - 6 miejsce (27.50s)
Sokołowski Bartosz na dystansie 50m stylem klasycznym - 7 miejsce (39.03s)
Strzelczyk Jakub na dystansie 50m stylem dowolnym - 7 miejsce (27.26s)
Sztafeta męska w wyżej wymienionym składzie - 5 miejsce (1:22.69s)
WIELKIE GRATULACJE!!!

Mistrzostwa Ursynowa w dwuboju do WOM

W dniu 29 kwietnia nasi uczniowie dzielnie walczyli w Mistrzostwach Ursynowa w dwuboju. Zmagania zaczęły się na pływalni, a później przeniosły się na boisko. Po pływaniu szanse na złoty medal były bardzo duże. Niestety podczas biegania drużyna z gimnazjum 92 okazała się lepsza.

Nasi uczniowie w składzie:
Kacper Borkowski
Filip Rybarczyk
Michał Wójs-Ziarko
Jakub Strzelczyk
zdobyli II miejsce w Mistrzostwach Ursynowa.

Ogromne gratulacje!!!

XVI MIMS w przełajach

Dnia 29 kwietnia w Siedlcach odbyły się XVI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą stolicę i nasze Gimnazjum reprezentowała uczennica Olga Miksza z kl.2a. Na 80 zawodniczek z całego województwa Olga wywalczyła 8 miejsce. Jest to ogromny sukces tej zawodniczki. Gratulacje!