W listopadzie zakończyły się finały WOM w piłce ręcznej dziewcząt oraz odbyły się rozgrywki w tenisie stołowym chłopców oraz w unihokeju dziewcząt.

7 listopada - Finały WOM w piłce ręcznej

19 listopada - Tenis stołowy chłopców do WOM

24 listopada - Unihokej dziewcząt do WOM

Finały WOM w piłce ręcznej dziewcząt

W dniach 27 października - 7 listopada dziewczęta z naszej szkoły brały udział w finałach WOM.
W pierwszej grupie eliminacyjnej dziewczęta pokonały drużyny z Woli i Wilanowa wychodząc z pierwszego miejsca.
W kolejnej grupie nasza szkoła pokonała Bielany i nieznacznie uległa drużynie z Włoch. Zagwarantowało nam to drugie miejsce w grupie i grę dalej.
W nastepnej rundzie trafiliśmy na bardzo mocne drużyny z Ochoty i Targówka, którym ulegliśmy zajmując ostatecznie siódme miejsce w Warszawie!
SUKCES!
Gratulacje dla zawodniczek i trenera pana Piotra Adamskiego!

Tenis stołowy chłopców do WOM

19 listopada odbyły się Mistrzostwa Ursynowa
w tenisie stołowym.
Naszą szkołę reprezentowali:
Maciek Marchewka 2a
Gabriel Wyszomierski 1b
Krzysztof Zagubieniak 2e.
W wyniku rozgrywek zajęliśmy V miejsce.

Unihokej dziewcząt do WOM

Nasza drużyna wyszła z grupy na drugim miejscu po wygranej z Gimnazjum 93 i przegranej z Gimnazjum 91. Niestety dwa dni poźniej dziewczęta przegrały mecz o wejście do finału i mecz o miejsce trzecie, zajmując czwarte miejsce na Ursynowie.

Krawczyk Marta 3A
Kostrzewska Julia 3A