W tym roku szkolnym pierwszą imprezą sportową, w której wzięli udział nasi uczniowie był Onkobieg organizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki "SARCOMA". Następnie rywalizację rozpoczęły piłkarki i piłkarze nożni. Klasa sportowa 1A uczestniczyła w Atletics Camp, gdzie młodzież ćwiczyła wraz z medalistami olimpijskimi.

7 września - Onkobieg

17 września - Atletics Camp

18 - 26 września - Piłka nożna do WOM

Onkobieg

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielką wychowania fizycznego panią Magdaleną Polak postanowili wspomóc Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Mięsaki "SARCOMA" poprzez uczestnictwo w VII Onkobiegu. Grupa liczyła około trzydziestu uczniów, każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i medal.

Atletics Camp

Dnia 17 października klasa I A wraz z wychowawcą Piotrem Adamskim wzięła udział w imprezie Athletics Camp - spotkanie z polskimi olimpijczykami pod hasłem Każdy może zostać mistrzem. Pod okiem naszych medalistów Tomasza Majewskiego, Anity Włodarczyk i Piotra Małachowskiego uczniowie mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak: pchnięcie kulą, rzut młotem, rzut dyskiem, a także rzut oszczepem i bieg przez płotki.
Impreza odbyła się w Arenie Ursynów i jej celem było zachęcanie uczniów do aktywnego udziału w lekcjach wychowania fizycznego.

Piłka nożna do WOM

W rozgrywkach dzielnicowych w piłce nożnej do WOM chłopcy zajęli czwarte miejsce, a dziewczęta tak jak w zeszłym roku triumfowały w dzielnicy.
Po rozgrywanym w ulewie meczu z Primusem zakończonym zwycięstwem 1:0, nasze panie grały z Gimnazjum z Koncertowej. Mecz zakończył się remisem 2:2, mimo że początkowo Koncertowa prowadziła 2:0. W półfinale wygraliśmy z Przymierzem Rodzin 3:0 oraz w finale z Koncertową 4:2.
Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki podczas finałów WOM!

Skład drużyny dziewcząt:

Anna Szymanowska