Październik również obfitował w imprezy biegowe. Na początku miesiąca odbyły się indywidualne biegi przełajowe i sztafety, a dzień później Bieg Passy. W obu tych imprezach stawaliśmy na podium.
W rozgrywkach w piłkę ręczną do WOM również wypadliśmy nie najgorzej zajmując medalowe pozycje.

1-3 października - Biegi przełajowe do WOM

4 października - Bieg Passy

13-17 października - Piłka ręczna do WOM

Biegi przełajowe do WOM

Dnia 1 października odbyły się indywidualne biegi przełajowe do WOM. Zdobyliśmy trzy medale: srebro i dwa razy brąz. Kilkoro uczniów zakwalifikowało się do finałowej dziesiątki.

Oto finaliści:
Klasa I - dziewczęta:
Kiernich Agata - 5 miejsce
Rutkowska Aleksandra - 9 miejsce
Klasa II - dziewczęta:
Szymanowska Karolina - 4 miejsce
Stugient Anna - 6 miejsce
Klasa III - dziewczęta:
Uzarska Wirginia - 2 miejsce
Syroka Joanna - 3 miejsce
Klasa I - chłopcy:
Ślachciak Piotr - 3 miejsce
Pytel Jakub - 8 miejsce
Klasa II - chłopcy:
Krasowski Mateusz - 12 miejsce
Zagubieniak Krzysztof - 15 miejsce
Klasa III - chłopcy:
Gorecki Rafał - 7 miejsce
Śleboda Łukasz - 10 miejsce

3 października w Sztafetowych Biegach Przełajowych do WOM drużyna dziewcząt zajęła II miejsce.

Bieg Passy

W sobotę 4 października 2014r odbył się XVII Bieg Passy.
W tej imprezie liczy się przede wszystkim uczestnictwo, a nie wynik - zgodnie z zasadą Pierre'a de Coubertain.
Nasze Gimnazjum reprezentowało 146 uczniów dzięki czemu zajęliśmy I miejsce w klasyfikacji szkół.
W nagrodę otrzymaliśmy piękny puchar i 30 piłek do różnych gier.
Opiekę nad uczniami pełnili nauczyciele wychowania fizycznego: Elżbieta Rosiak, Bożena Bogusz, Anna Szyller-Pabisiak, Dorota Łojewska, Piotr Adamski oraz pedagog Dariusz Rączka.
Obecność pani dyrektor Elżbiety Skwirowskiej niewątpliwie przyniosła nam szczęście!!!
Bardzo dziękujemy wszystkim biegaczom oraz kibicującym - rodzicom, dziadkom, rodzeństwu, koleżankom i kolegom.
Dziękujemy też za przepiękną, prawie letnią słoneczną pogodę.

Piłka ręczna do WOM

W rozgrywkach piłki ręcznej do WOM dziewczęta zajęły I miejsce w dzielnicy, a chłopcy II miejsce. Zawodnikom i trenerowi Piotrowi Adamskiemu serdecznie dziękujemy i życzymy dziewczętom powodzenia w finałach WOM.

Skład drużyny dziewcząt:

Aleksandra Rutkowska