W marcu uczniowie naszego gimnazjum brali udział w finałach WOM w piłce siatkowej. Dziewczęta zakończyły rywalizację na piątym miejscu,

a chłopcy, po raz drugi w historii naszej szkoły, wygrali Warszawską Olimpiadę Młodzieży! Oddajmy głos trenerowi, panu Danielowi Kołodziejczykowi:
- W trakcie tegorocznych rozgrywek nasi zawodnicy nie przegrali nawet jednego seta krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa nawet w finale. Mecz finałowy z Gimnazjum z Woli obfitował w wiele dobrych akcji z jednej i drugiej strony siatki, ale to nasi uczniowie wyszli zwycięsko z pojedynku i mogli się cieszyć z Mistrzostwa Warszawy.
Dzięki zwycięstwu w WOM będziemy mogli rywalizować dalej, tym razem z najlepszymi drużynami na Mazowszu podczas Igrzysk Mazowieckich.

Gawryś Jan (kapitan)
Firszt Bartosz