Luty to miesiąc rozgrywek w piłkę siatkową do WOM. Innym wydarzeniem było spotkanie uczniów z klasy sportowej z piłkarzami ręcznymi.

23-24 lutego - Piłka siatkowa dziewcząt do WOM

23 lutego - "TORWAR dla piłki ręcznej"

25-27 lutego - Piłka siatkowa chłopców do WOM

Piłka siatkowa dziewcząt do WOM

W dniach 23-24 lutego rywalizację rozpoczęły dziewczęta. Po wygranych meczach z gimnazjum z Kajakowej (2:0) i gospodarzami z Koncertowej (2:1) drużyna pań zajęła pierwsze miejsce w eliminacjach dzielnicowych na Ursynowie i będzie reprezentować naszą dzielnicę w finałach WOM.

Wiktoria Kowalska 3A
Aleksandra Gutowska 3A
Urszula Zielińska 3A
Julia Kostrzewska 3A
Klaudia Dogoda 3A
Szewczuk Julia 2A
Julia Szamocka 2A
Maria Klekowicz 2A
Adriana Wełna 1A
Oliwia Denkiewicz 1A
Wiktoria Szewczuk 1A

"TORWAR dla piłki ręcznej"

Dnia 23.02.2015r. klasa 1A, pod opieką wychowawcy Piotra Adamskiego i nauczyciela wf Doroty Prończuk, wzięła udział w wydarzeniu „TORWAR dla piłki ręcznej – oficjalne przywitanie brązowych medalistów Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn 2015”.

Uczniowie mogli korzystać z wielu różnych atrakcji przygotowanych na terenie COS Torwar (m. in. gry i zabawy ogólnorozwojowe, konkursy z nagrodami, testy sprawnościowe itp.).

Później przyszedł czas na główną atrakcję. Był to trening piłki ręcznej prowadzony przez Reprezentację Polski mężczyzn. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pod okiem fachowców na kilku specjalnie przygotowanych stanowiskach. Na końcu rozegrane zostały krótkie mecze na małym boisku.

W trakcie uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć pamiątkowych, a także zebrania autografów.

Piłka siatkowa chłopców do WOM

Jak co roku nasze gimnazjum organizowało rozgrywki dzielnicowe w piłce siatkowej chłopców. I tym razem nie daliśmy szans przeciwnikom tracąc w całych zawodach tylko jednego seta. Pokonaliśmy trzy gimnazja i zakwalifikowaliśmy się do finałów WOM!
Gratulujemy wygranej i życzymy sukcesów w dalszych rozgrywkach!

Klasyfikacja końcowa:
1.Gimnazjum 95