Stępiński Marcin 2a - skok wzwyż - II miejsce

Wąsowska Magdalena 2a - 300m - III miejsce

Miksza Olga 3a
Zaciewska Julia 3a
Kowalska Wiktoria 3a
Krawczyk Marta 3a - I miejsce

Wszystkim startującym gratuluję wyników a w/w osobom życzę powodzenia w walce o medale na Mistrzostwach Warszawy.

Gratulacje !!!

Dnia 13 maja na stadionie lekkoatletycznym KS "Orzeł" odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Lekkiej Atletyce w kategorii dziewcząt.

Mistrzynią Warszawy w skoku w dal została Kowalska Wiktoria kl. 3a z wynikiem 4.87cm.

Bezkonkurencyjna była również sztafeta olimpijska 800-400-200-100, która stanęła na najwyższym stopniu podium, w składzie:
Miksza Olga kl.3a - 800m
Zaciewska Julia kl. 3a - 400m
Kowalska Wiktoria kl. 3a - 200m
Krawczyk Marta kl. 3a - 100m.

Brązowy medal w skoku wzwyż wywalczyła Miksza Olga.

2 czerwca wszystkie nasze "złotka" będą walczyły o medale na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Siedlcach.
Ogromne gratulacje dla zawodniczek i trenerki:)